hit counter script
دم تمام رفقا گرم!

 بالاخره بعد از چند روز گرفتاری با لپ تاپم برگشتم... هارد مبارکش بد سکتور گرفته بود. بیچاره شدم. بعد از کلی گشتن و رفتن به گارانتی (اون هم از نوع امرتات) و .... هارد خریدم. خودتون هم می دونین جریان بازار ما چیه. اول هارد نیست. بعد هارد پیدا می شه اما اون ظرفیتی که می خوای نیست. خلاصه کلی می گردی وقتی پیدا شد بهت میگن صبر کن بریم از انبار بیاریم. وقتی میارن میگن ببخشید هارد ۱۰۰ نبود ولی ۱۶۰ هست... مجبور می شی بخری. نگاش که می کنی می بینی سالش مال ۲۰۰۵ !!! 

آخرش یک هارد ۱۶۰ گرفتم. تازه یک مشکل دیگه پیدا شد. بعد از نصب ویندوز پورت USB کار نمی کرد!!! بعد از حدود ۱۲ بار نصب مجدد ویندوز و نصب مرحله به مرحله ویندوز فهمیدم یکی از Update‌های مادر بورد که در سایت Sony گذاشته شده بود با ویندوز XP من سازگار نبوده....اما خدا رو شکر حل شد. فقط برای راهنمایی عرض می کنم که در هنگام استفاده از لپ تاپ، مواظب فشار دستهاتون روی صفحه و کیبورد باشین چون یکی از مهمترین عوامل بدسکتور هارد، به دلیل فاصله در حد میکرون بین هارد و صفحات نگهدارنده اون، همین فشارهای جزیی هستند. در ضمن خیلی ها موقع روشن بودن می گیرن روی دستشون حرکت می کنن! مواظب باشینن خیلی خطرناکه! خلاصه خدا نصیب نکنه....!

بگذریم... امروز اومدم یک چیز بامزه بنویسم:

چند روز پیش با یکی از دوستام صحبت می کردم، فهمیدم که هر روز وبلاگ منو می خونه!!! اما حال نمی کنه نظر بده!! بعد مشکوک شدم و با چند نفر دیگه صحبت کردم، فهمیدم بعععععععععععله!! همه همینطورین. خیلی حال کردم! فکر نمی کردم چند خط نوشتن اینقدر سخت باشه. ما هرجا میریم سر میزنیم، حتما یک خطی می نویسیم که یک روحیه ای باشه برای نویسنده...

فقط می خوام بگم: رفقا! دم همتون گرم! خیلی باحالین!! مراقب خودتون باشین !!