hit counter script
تعطیلات خود را چگونه گذراندید!؟

 این مطلب رو می نویسم که اینقدر به من نگید چرا نمی نویسی. واقعیتش اینه که موضوعات زیادی در طول روز به ذهنم میرسه اما درگیری های این چند وقته دل و دماغ پای کامپیوتر رو هم ازم گرفته، چه برسه به آپ کردن یک مطلب جدید. اما سعی میکنم (قول می دم) از این به بعد حداقل هفته ای یکبار یک چیزی بذارم تا همه با هم برین حالشو ببرین.

 

یاد دوران مدرسه به خیر که تا چند روز تعطیلی بود، بعدش باید سوژه تکراری "تعطیلات خود را چگونه گذرانید" رو در موردش می نوشتیم. آخرش هم نتیجه میگرفتیم که آثار باستانی نشانه تمدن هر کشور است و .... این چند روز هم فرصت خوبی بود تا بعد از مدتها به اصفهان بریم. تقریبا کمتر کسیه که اصفهان نرفته باشه و کاملا میشناسنش. ولی چند نکته خیلی توی شهر خودنمایی می کرد که لازم دونستم بنویسم:

1-       اصفهانی ها از کله سحر تا بوغ سگ، توی رستوران ها و بستنی و آبمیوه فروشی ها می چرخند! ساعت 7 صبح رفتم پارکینگ ماشین رو در بیارم دیدم یک دختر و پسر نشستن داره آب هویج می خورن!!

2-       شهر خیلی تمیزه (البته به غیر از حاشیه زاینده رود که مملو از موش های قد و نیم قده!) و همینطور سر سبز.مردم هم خیلی از این فضاها استفاده می کنن. چیزی که در کمتر شهری دیده می شه!

3-       میزان اراذل و اوباش ( یا همون جوونهای بیکار حیوونکی!) توی شهر زیاده.

4-       رانندگی توی شهر مثل رانندگی فرمول یک می مونه. نجنبی، مالیدن رفتن. از همه جا دوچرخه و ماشین در میاد. 

5-       مردم خونگرمی داره. مگر اینکه بخوای ازشون تخفیف بگیری!!! انگار فحش  ....بهشون دادی.  

6-       دخترای اصفهانی آب پیدا نمی کنن وگرنه شناگرای قابلین! درسته که چادر و مقنعه از سرشون نمی افته اما تا می تونن توی گردی صورت کمبودها رو جبران می کنن!  

                       

همین! چند تا عکس هم گرفتم که بدم نیومد شما هم ببینین. از میدون نقش جهان و باغ پرندگان. به جرات میشه گفت که ابهت و زیبایی میدون نقش جهان مسحور کننده است!